gim_virselis1

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENĄ MININT

Kovo 10 dieną Šėtos gimnazijoje vyko renginiai Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti. 5-IV klasių mokiniams  buvo vedamos pirmos dvi pamokos. Per trečią pamoką 6-8 klasių mokiniai buvo pakviesti į aktų salę. Juos sveikino gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius, mokytojos Rasos Pakėnienės šokėjos, dainą ,,Baltas paukštis “ atliko 8 klasių mokinės. Vėliau visi stebėjo IV klasės mokinių sukurtą filmą ,,Nepriklausomybės kovų keliais Kėdainių krašte”. Šį filmą sukurti padėjo istorijos mokytoja Audronė Pečiulytė, ji ir pristatė kūrybinę grupę bei pasveikino visus, esančius salėje. Per ketvirtą pamoką į salę atėjo I-IV klasių mokiniai, kurie taip pat klausėsi sveikinimų ir stebėjo filmą.

12 val. visi mokiniai palydėjo bėgikus į tradicinį bėgimą, skirtą Kovo 11 dienai, kurį nuolat organizuoja kūno kultūros mokytojas Vladas Kiaulakis. Visus sportininkus bandelėmis vaišino Šėtos miestelio seniūnija. Vėliau vyko apdovanojimai. Pirmiesiems bėgikams prizus įsteigė Tėvų komitetas, likusiais pasirūpino seniūnija ir Šėtos gimnazija.

Po apdovanojimų visi dalyvavo akcijoje: trispalvėmis vėliavėlėmis papuošė žemės plotą, esantį gimnazijos kieme – pažymėtą Lietuvos plotą. Šėtos gimnazijos kieme galėjome gėrėtis visa Lietuva , papuošta trispalve. Buvo gera ir smagu pabūti visiems kartu tokiems vieningiems ir stipriems.

 

Neformaliojo švietimo organizatorė Živilė Būdienė

 

DSC_0198 DSC_0219 DSC_0980

Bendrinti: