Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSTITUCIJOS ŽINIŲ PATIKRINIMAS

IMG_8353-681×454

1992 metais visų Lietuvos piliečių referendumu priimta mūsų valstybės Konstitucija yra pagrindinis  šalies įstatymas, kurio esmines nuostatas turime žinoti visi. Todėl jau daugiau kaip dešimtmetį  tapo įprasta organizuoti Konstitucijos egzaminą. Šėtos gimnazijoje  spalio 3 d. jį laikė 20 III ir IV klasių gimnazistų. Klausimai buvo susiję ne tik su 1992 Konstitucijos nuostatomis, bet reikėjo turėti  ir istorijos žinių apie Lietuvos įstatymų kodeksus praeityje. Daugiausia balų surinko IV klasės gimnazistės Lina Sliesoraitytė ir Andrėja Sadauskaitė, tačiau jų neužteko, kad jos būtų patekusios į antrąjį egzamino turą.

Audronė Pečiulytė

Istorijos mokytoja ekspertė

 

Blog Attachment
Atgal