Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

LŠŠ VYTAUTO DIDŽIOJO RINKTINĖS 205 KUOPOS ŠĖTOS GIMNAZIJOS JAUNŲJŲ ŠAULIŲ ŽYGIS

sauliai 009

2023-10-14

Pirmasis šiais mokslo metais LŠŠ Vytauto Didžiojo rinktinės 205 kuopos Šėtos gimnazijos jaunųjų šaulių žygis. Rikiuotės elementai, žingsnių porų skaičiavimas, taktikos elementai, ugnies įkūrimas, pastogės visam būriui įrengimas, palapinsiausčių naudojimo galimybės ir dar daug visko mokėsi ir pritaikė praktiškai vaikai, nusprendę lankyti šiuos užsiėmimus. Kaip visuomet laimi tie, kas dalyvauja!

Jaunųjų šaulių vadė Elona Nagevičienė

 

Blog Attachment
Atgal