gim_virselis1

MAGISTRŲ LAIKAS ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Šėtos gimnazija aktyviai dalyvavo projekte „Lyderių laikas 2“. Šio projekto vienas iš svarbiausių rezultatų- galimybė studijuoti „Švietimo lyderystės“ studijų programą ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

Šia galimybe sėkmingai pasinaudojo informacinių technologijų mokytoja metodininkė Vijolė Glebauskienė, kuriai kartu su kitais 73 absolventais  gegužės mėnesį  ISM Vadybos ir ekonomikos universitete buvo įteiktas socialinių mokslų magistro diplomas. Šio diplomo siekia ir gimnazijos anglų kalbos vyresnioji mokytoja Jurgita Puskepalytė, šiais mokslo metais pradėjusi studijas su antrąja programos laida.

Šią savaitę verslo psichologijos magistro darbą apsigynė Mykolo Riomerio universitete socialinių technologijų fakultete  ir mūsų psichologė Vilma Vorošilaitė.

Projekto „Lyderio laikas 2“ neformaliojo švietimo studijas šiemet baigia dailės mokytoja Gintarė Boreišienė ir matematikos vyresnioji mokytoja Vaidutė Kleivienė.

Sveikiname sėkmingai besimokančias mūsų pedagoges, juk mūsų gimnazija- besimokanti organizacija, kurioje mokosi visi: ir mokiniai, ir mokytojai.

Nuotraukoje :  ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius dr. Vilius Kontrimas, švietimo ir mokslo viceministrė dr. Svetlana Kauzonienė, magistro darbo vadovė vyr. lektorė Jolita Butkienė ir Šėtos gimnazijos  mokytoja Vijolė Glebauskienė magistro diplomų įteikimo šventės metu ISM Vadybos ir  ekonomikos universitete.

 

Magistrai_2014_05_16

 

Bendrinti: