gim_virselis1

MALONIAI KVIEČIAME Į “TARPTAUTINĘ MUZIEJŲ NAKTĮ” KĖDAINIŲ KRAŠTO MUZIEJUJE.

Kėdainių krašto muziejuje ( Didžioji g. 19, Kėdainiai) V.Svirskio kryžių salėje

2014 m. gegužės 17 d. šeštadienį 21 val.

įvyks Tarptautinės muziejų nakties renginys „Muziejų kolekcijos vienija. Kėdainių krašto kryždirbystė nuo V.Svirskio iki V.Ulevičiaus“.

Pristatysime XIX-XXI a. Kėdainių krašto kryždirbystės tradicijas kartu eksponuodami garsiausio dievdirbio Vinco Svirskio (1835-1916) ir neseniai atšventusio 80-ąjį jubiliejų drožėjo Vytauto Ulevičiaus darbus.

 Renginyje dalyvaus Vytautas Ulevičius (Krakės), prof. Vytenis Rimkus (Šiauliai), tapytojas, Kėdainių krašto garbės pilietis Aloyzas Stasiulevičius (Vilnius), folkloro ansamblis „Jorija“ (vadovė Regina Lukminienė).

 

Renginys nemokamas.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

www.kedainiumuziejus.lt

muzieju naktis-2014-plakatas

 

Bendrinti: