Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

MALONIAI KVIEČIAME SKIRTI 2 PROCENTUS PAJAMŲ MOKESČIO ŠĖTOS GIMNAZIJAI

Mielieji, ir šiais metais maloniai kviečiame skirti 2 procentus pajamų mokesčio Šėtos gimnazijai. Už 2017 m. gautą paramą Gimnazija norėtų įrengti Lauko klasę, kur mokiniai galėtų atlikti įvairius tyrimus bei organizuoti kitas edukacines veiklas (su Lauko klasės projektu galima susipažinti čia   2 ).

Norisi pažymėti, kad ši, taip mums reikalinga, parama Jūsų šeimos pajamų nesumažina. Paramą galite skirti elektroniniu būdu VMI tinklalapyje, išsiųsdami paprastu laišku Deklaracijų tvarkymo skyriui, Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai arba užpildytą formą nunešdami patys į artimiausią Mokesčių inspekcijos skyrių.

 

Formai FR0512 versija 03 užpildyti reikalingi duomenys: Kėdainių r. Šėtos gimnazija, įmonės kodas 191020031.

 

Paruošta formą FR0512 3V užpildymui rasite čia >>>

 

Esame nuoširdžiai dėkingi už Jūsų paramą.

Daugiau informacijos rasite čia >>>

Direktorius Mindaugas Danilevičius

Blog Attachment

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal