gim_virselis1

,,MAMA – GRAŽIAUSIAS GĖLĖS ŽIEDAS“….

…tokiu pavadinimu Šėtos kultūros centre buvo organizuotas šventinis koncertas skirtas Motinos dienai paminėti. Koncerto dalyviai skyrė gražiausius žodžius, dainas ir šokius savo Mamoms. Nuo pačių mažiausių darželinukų, pradinukų ir vyresnių mokinių iki senolių meniniuose numeriuose kartojosi žodžiai ,,Mama“, ,,Mamytė“, ,,Mylimiausia“. Salėje sėdinčioms Mamoms, Močiutėms, o jų buvo tikrai nemažai, koncerto pabaigoje mokiniai išdalino gėlių žiedus. Tikimės, kad popietė praleista šiltame koncerte praskaidrino Mamų kasdienybę. O vaikų išsakyti žodžiai ir išreikšti jausmai per žodį, dainą ir šokį, palietė ne vieno žiūrovo širdies kertelę.

Dėkojame už bendradarbiavimą ir šventės organizavimą Gimnazijos choreografijos mokytojai Rasai Pakienienei, muzikos mokytojai Daivai Kuisienei, Šėtos kultūros centro direktorei Eglei Mecelienei, meno vadovui Artūrui Rušai, senolių kolektyvams ,,Sidabrinė gija“ ir ,,Armonikieriai“ bei patiems mažiausiems Šėtos socialinio centro auklėtiniams ir jų auklėtojoms.

 

NŠ organizatorė Gintarė Boreišienė

 

Bendrinti: