Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

MATEMATIKA APLINK MUS

received_303573270596131

Šėtos gimnazijos 7-8 kl. mokiniai gegužės 30 d. dalyvavo projekto „Matematika – laimėtojų mokslas“ renginyje ,,Matematika aplink mus“. Pasiskirstę į draugiškas grupes ir ,,tapę“ turistais, verslininkais, analitikais, ūkininkais, architektais, bankininkais ir gamtininkais mokiniai sprendė uždavinius atliko kūrybines matematikos užduotis, kuriose ne tik pritaikė turimas matematikos žinias, bet ir ugdė savo kūrybiškumo kompetenciją, pritaikė komandinio darbo gebėjimus.

Išradingi ir originalūs mokinių atliktų darbų pristatymai parodė, kad juos renginio veiklos sudomino, buvo naudingos ir prasmingos.

,,Supratome, kad matematikos aplink mus labai daug” – sakė mokiniai pasibaigus renginiui.

 

Renginį organizavusios matematikos mokytojos metodininkės

Audronė Kvasnauskienė ir Vaidutė Kleivienė

 

Blog Attachment
Atgal