gim_virselis1

MATEMATIKA – LAIMĖTOJŲ MOKSLAS

Baigiantis mokslo metams, birželio 12 dieną, Šėtos gimnazijoje vyko paskutinis projekto 7 – 8 klasėse „Matematika – laimėtojų mokslas“ konkursas, kurį taip ir pavadinome: „Matematika – laimėtojų mokslas“. Šiame konkurse dalyvavo 6 komandos iš Šėtos gimnazijos ir projekto partnerių – Truskavos pagrindinės mokyklos ir Jonavos rajono Bukonių mokyklos – daugiafunkcio centro – komandos.

Organizuodami šį konkursą siekėme skatinti mokinių domėjimąsi tiksliaisiais mokslais, loginį mąstymą, kūrybiškumą, matematinių žinių pritaikymą gyvenime.

Mokinių komandos turėjo įveikti 1 robotikos ir 5 matematikos stoteles, kuriose atliko atitinkamas užduotis. „LEGO robotų labirinto” varžybose, iš anksto paruoštu EV3 robotu, valdomu telefonu, turėjo pravažiuoti labirintą. Atliekant užduotį buvo matuojamas laikas, skaičiuojami baudos taškai už kiekvieną paliestą kliūtį.

Matematikos stotelėse: „Grožio linija“, „Logikos ekspertai“, „Išradingųjų klubas“, „Asmeninių finansų valdymas“, „Matematika mene“ mokinių komandos „Arbūziukai“, „Skaičiuotuvai“, „Paskaliai“, „Bukonių šešetas“, „NASA“ bei „Inžinieriai“ sprendė logines matematikos užduotis, nustatinėjo daržovių svorius, braižė diagramas, kūrė koliažus.

Šiame konkurse sėkmė ir žinios lydėjo Bukonių mokyklos – daugiafunkcio centro komandą „Bukonių šešetas“ užėmusią pirmąją vietą. Tik keletu taškų atsiliko Šėtos gimnazijos aštuntokų komanda „Paskaliai“, bei septintokų komanda „Arbūziukai“. Komandos buvo apdovanotos padėkos raštais bei saldžiaisiais prizais.

Aptarę konkurso rezultatus, pasidžiaugę laimėtais prizais atsisveikinome su projekto „Matematika – laimėtojų mokslas“ dalyviais. Smagios, saugios vasaros visiems.

  

Renginį organizavusios matematikos mokytojos metodininkės

Vaidutė Kleivienė ir Audronė Kvasnauskienė

 

Bendrinti: