Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Matematikos magija

267590146_893048191400106_98783837911135981_n

Paskutinę gruodžio savaitę, matematikos mokytojos Audronė ir Vaidutė, 7 ir 8 klasių mokinius pakvietė į kitokią matematikos pamoką – „Matematikos magija“.

Pamokoje siekėme ugdyti mokinių draugiškumą, atsakomybės jausmą, kolektyvinį darbą, pasitikėjimą savimi ir komandos draugais. Lavinti vikrumą, organizuotumą, kūrybingumą, smalsumą, aktyvumą.

Mokiniai pasiskirstė komandomis, sugalvojo komandos pavadinimus bei atliko  užduotis. Daug pastangų teko įdėti atspėjant mįsles kuriose buvo skaičiai.

Ar žinote atsakymus jūs?

Šešios kojos, keturios ausys, keturios akys, dvi rankos, dvi galvos ir viena uodega.

Dešimt uždirba, trisdešimt du pradirba. Pavyko atsakyti…

Magiškieji kvadratai matematikoje turi ilgą istoriją, datuojamą mažiausiai 190 m. Surašyti duotuosius skaičius taip, kad kvadratų kraštinių ir įstrižainių sumos būtų vienodos  – nėra lengva. Septintokai ir aštuntokai įveikė ir šias užduotis .

Saldžios dovanėlės džiugino mokinius, o mus jų žodžiai: įdomu…Kada vėl… Padėkos žodžiai džiugina ir skatina kūrybingai planuoti kitus renginius.

Matematikos mokytoja Audronė Kvasnauskienė

Blog Attachment
Atgal