Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Matematikos žinios įgyjamos per praktiką

IMG_20230223_103830

2023-03-09

Gimnazijos šeštokai, mokydamiesi temos „Skaičių tiesė“, noriai įsitraukė į pačios skaičių tiesės pasigaminimą. Tam buvo panaudotos iš senų tapetų pasigamintos juostelės. Mokiniai turėjo ne tik nubrėžti skaičių tiesę, pažymėti joje teigiamuosius ir neigiamuosius skaičius, bet ir su pasigaminta „liniuote“ išmatuoti koridoriaus lango, grindų plytelės ilgį bei išmatuotus dydžius paversti nurodytais matavimo vienetais. Tokios pamokos mokiniams patinka, jie susiduria su elementarių, gyvenimiškų problemų sprendimu, ir tokiu būdu įgyja matematikos žinių ir gebėjimų, kuriuos tenka pritaikyti praktiškai.

Matematikos mokytoja Vijolė Glebauskienė

Blog Attachment
Atgal