gim_virselis1

Menas plius chemija lygu milijono verti šedevrai

2022-03-07

Šėtos gimnazijoje 2022 m. kovo 4 d. 8, Ia ir Ib klasių mokiniams per chemijos pamokas vyko Kultūros paso renginys: „Menas plius chemija lygu milijono verti šedevrai“. Į mokyklą atvykusi viešnia Rasa įdomiai papasakojo apie kvepalų gamybą, mokiniai turėjo galimybę susipažinti su įvairiais kvapais ir ingredientais, kurie naudojami, kuriant kvepalus. Lektorė aiškino, kokie procesai vyksta, maišant dažus ir tapant paveikslus. Vėliau mokiniai patys tapo menininkais, ieškančiais naujų išraiškos priemonių ir žinančiais chemijos mokslo paslaptis.

Įdomus patyriminis procesas praplėtė moksleivių akiratį, suteikė kūrybinio džiaugsmo ir žinojimo, kad kūryba ištrina ribas tarp mokslo ir meno.

Chemijos mokytoja Ina Balčiūnienė

 

Bendrinti: