gim_virselis1

MENINĖ AKCIJA KALĖDINE TEMATIKA DAILĖS PAMOKOSE

Kiekvienais metais mokiniai kartu su dailės ir technologijų mokytojais generuoja idėjas ir savo kūrybiniais darbeliais papuošia mokyklą. Šiais metais nusprendėme, kad Kalėdos bus ,,skanios“, pasipuošusios ,,saldžiais“ namukais. Per technologijų pamokas berniukai sukonstravo namelius, kuriuos dailės pamokose dekoravo ir papuošė. 6-8 klasių mokiniai gamino nykštukus, snaigių, medžių ir namelių karpinius, kuriais išpuošė Gimnaziją.

I klasės mokiniams teko pažinti kompozicijos ir dekoravimo taisykles ne tik popieriaus lape, bet ir kitose erdvėse. Pasidalinę į kūrybines grupeles, vieni puošė langus, kiti – jaukų židinį gimnazijos fojė, eglutę.

Galutiniu rezultatu džiaugiasi visi, o ypač tie, kurie savo darbu ir kūryba prie to prisidėjo.

 

Bendrinti: