Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

#MES PRISIMENAME

DSC_0428

Sausio 27 d. Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena paminėta ir Kėdainių r. Šėtos gimnazijoje. Netradicinėje istorijos pamokoje žiūrėtas ir aptartas filmas „Vizos gyvenimui”, prisiminti ir paminėti  Pasaulio Tautų Teisuolio vardus gavę Kėdainių kraštiečiai ir  Japonijos diplomatas Č. Sugihara.

Renginyje svarbiausios išsakytos mintys buvo apie atminimą, pasiaukojimą, sąžinę ir pagarbą gyvybei.  Akcija ,,MesPrisimename – WeRemember” vyko prie buvusios senosios Šėtos sinagogos, kurioje jau seniai nebesigirdi tikinčiųjų žingsniai. Uždegtos žvakutės, žuvusiųjų atminimas pagerbtas tylos minute…

 

Blog Attachment
Atgal