Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

MIELI KALBOS KŪRĖJAI, SKLEIDĖJAI IR PUOSELĖTOJAI!

 Sveikiname Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos – ir istorinės prasmės, ir šiandienos lietuviško žodžio šventės – proga.

Knygnešystės idėja aktuali ir šiandien – vis dar reikia mūsų visų pastangų, kad lietuviškas žodis būtų tvirtas šiuolaikinėje mokslo kalboje,  skaitmeninėje terpėje ir kasdieniniame gyvenime. Žmogui, kuriančiam ir skleidžiančiam naujas žinias, tenka ypatingas vaidmuo.  Mokytojas, informatikas, tyrėjas, žurnalistas, redaktorius suteikia savo srities kalbai šiuolaikinę raišką. Tai svarbiausia stiprinant mūsų kalbos gyvybę ir pilietinę visuomenę.

Linkiu kantrybės ir meilės puoselėjant, turtinant lietuvių kalbą ir ja bendraujant!

 Dr. Daiva Vaišnienė

Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkė

 

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal