gim_virselis1

MINIME TARPTAUTINĘ GIMTOSIOS KALBOS DIENĄ

Vasario 21 dieną Pagirių Adomo Jakšto daugiafunkcio centro mokinukai paminėjo Tarptautinę gimtosios kalbos dieną. Apsilankėme Adomo Jakšto (Aleksandro Dambrausko) muziejuje. Prisiminėme, koks svarbus ir įžymus žmogus yra kraštietis Adomas Jakštas. Muziejuje apžiūrėjome ne tik įdomius eksponatus, bet radome Adomo Jakšto eilėraščių ištraukoms vyresniųjų mokinių nupieštas iliustracijas. Tai sudomino ir mokinukus, todėl skaitėme Adomo Jakšto eilėraščius, jų ištraukas ir iliustravome.

Visų didžiausia dovana yra gimtoji kalba, jos skambūs, gražūs ir brangūs žodžiai. Todėl ,,užauginome“ gėlę, ant kurios žiedlapių mokinukai užrašė jiems svarbiausius žodžius.

Gimtosios kalbos išlikimas, taisyklingas jos vartojimas mūsų kasdieniniame gyvenime – gimtosios kalbos ateitis – priklauso nuo pačių mažiausių mūsų visuomenės narių, nuo kiekvieno iš mūsų.

Pradinių klasių mokytoja Zita Burbienė????? ????? ????? ?????

Bendrinti: