gim_virselis1

MINTINIO SKAIČIAVIMO KONKURSAS 5-7 KLASIŲ MOKINIAMS

Gruodžio 8 dieną mokykloje vyko mintinio skaičiavimo konkurso II turas. Jį 5 – 7 klasių mokiniams organizavo tose klasėse dėstančios  matematikos mokytojos: Vijolė Glebauskienė, Roberta Šidlauskienė ir Vaida Kleivienė. Dar  lapkričio pabaigoje, matematikos pamokų metu, vyko mintinio skaičiavimo I – asis turas. Į antrą turą iš kiekvienos klasės pateko po 10 mokinių, kurie skaičiavo mintinai greičiau ir teisingiau už savo bendraklasius.
II konkurso turas turėjo tris etapus. Pasibaigus pirmajam etapui jau  buvo apdovanoti mokiniai: penki iš kiekvienos klasės (iš viso 15 mokinių) gavo  saldžiuosius medalius, skirtukus knygai ir  ,,kelialapį“ į antrą etapą; kiti tik saldžiąsias dovanėles ir teisę būti sirgaliais.
Antrajame etape 15 mokinių rungėsi tarpusavyje ir  stengėsi patekti į geriausiųjų penketuką. Naudodamiesi planšetiniais kompiuteriais turėjo ne tik greitai orientuotis programoje, bet ir teisingai skaičiuoti mintinai. Kova vyko įnirtingai, po kiekvieno klausimo kiekvienas matė savo rezultatą ir užimamą vietą. Po 10 klausimų paaiškėjo 5 geriausieji: Viktorija Stanišauskaitė -5 kl., Gytis Valatavičius -5 kl., Kornelijus Stauskis – 6 kl., Edvinas Dambrauskas – 7 kl., Paulina Kunelytė -7 kl. Šie mokiniai buvo  apdovanoti matematikos dešimtukais ir pateko į trečią etapą.

Trečiojo etapo metu mokiniai rungėsi tarpusavyje – turėjo susirinkti kuo daugiau pergalės taškų. Nedalyvaujantys kovoje tapo aktyviais sirgaliais, palaikymo komanda.
Visus galimus taškus surinko ir I vietos medalį bei direktoriaus diplomą iškovojo 5 klasės mokinė Viktorija Stanišauskaitė.
Pasidžiaugę penktokės sėkme,  aptarėme konkursą. Mokiniai sakė: patiko, įdomu, naudinga, norėtų dar kartą dalyvauti. O mokytojos ir renginį stebėjusi direktoriaus pavaduotoja ugdymui Audronė Kvasnauskienė nutarė konkursą organizuoti ir kitais metais, gal net ir vyresniųjų klasių mokiniams.

Vaida Kleivienė, vyresnioji matematikos mokytoja

DSCF8305 DSCF8308 DSCF8310 DSCF8312 DSCF8313 DSCF8314 DSCF8315 DSCF8317  DSCF8322 DSCF8329
DSCF8321

Bendrinti: