gim_virselis1

MINTINIO SKAIČIAVIMO KONKURSAS

 

Šaltą, snieguotą bet saulėtą ketvirtadienio popietę Gimnazijos matematikos mokytojos pakvietė mokinius į matematikos konkursą – Mintinio skaičiavimo konkursą.

Jame dalyvavo 5-7 klasių mokiniai ir svečiai iš Jonavos rajono Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro. Į konkursą atvyko šeštos klasės mokiniai ir jų matematikos mokytoja Roberta Šidlauskienė.

Mokinius sveikino bei linkėjo sėkmės gimnazijos pavaduotoja, matematikos mokytoja Audronė Kvasnauskienė.

Matematika – tai smegenų mankšta – teigė matematikos mokytoja Vaidutė Kleivienė. Taip jau yra, kad kur kas tiksliau, paprasčiau, aiškiau ir suprantamiau daugelį dalykų mūsų pasaulyje galima aprašyti matematikos kalba.

Konkursas vyko 4 etapais. Pirmasis – klasėse vyko atranka į konkursą. Antrąjame etape dalyvavo 24 mokiniai. Jie atliko dvylika užduočių. Daugiausiai taškų surinkę mokiniai dalyvavo trečiame etape, kuriame reikėjo atlikti dar 10 užduočių naudojantis planšetiniais kompiuteriais. Mintinio skaičiavimo konkurse reikėjo viską atlikti labai greitai ir tiksliai. Pažymėti teisingą atsakymą. Kai kuriems mokiniams jaudulys trukdė pasiekti geresnių rezultatų.

Ir pagaliau, paskutinis etapas. Jame dalyvavo tik šeši mokiniai, kurie geriausiai atliko užduotis ankstesniuose etapuose. Septintokams: Redai, Liutaurui, Kornelijui, Deividui, šeštokei Aurėjai iš Žeimių mokyklos ir jauniausiam dalyviui-penktokui Nojui teko susirungti dėl konkurso nugalėtojo vardo.

Sveikiname septintokę Redą Gulbinaitę šiais metais laimėjusią Mintinio skaičiavimo konkursą.

Tikimės, kad kitais metais šis konkursas taip pat sulauks daug dalyvių. Dėkojame Jonavos rajono Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro šeštokams ir matematikos mokytojai Robertai už dalyvavimą bei puikiai praleistą laiką.

 

Matematikos mokytojos metodininkės

Vaidutė Kleivienė ir Audronė Kvasnauskienė

20161201_141024 20161201_1421351 20161201_143305 20161201_143308 20161201_14393020161201_143112

 

Bendrinti: