gim_virselis1

MOKAUSI GYVENTI SVEIKAI

2023-10-16

Spalio 16 dieną Šėtos gimnazijoje vyko integruota kūrybinė praktinė veikla „Mokausi gyventi sveikai“, kurią organizavo tiksliųjų ir gamtos mokslų metodikos grupė. Jos metu mokiniai pademonstravo žinias ir gebėjimus įvairiose su sveikatinimu susijusiose veiklose. Mokiniai, pasiskirstę grupelėmis, aplankė stoteles „Seku seku pasaką“, „Spalvingieji vaisiai“, „Pasaulio virtuvė“, „Cukrus. Taip/Ne?“, „Meno melodija“, „Sveika/Nesveika“, „Grožis ir sveikata“, „Kas taiklesnis“, „Vitaminų diskoteka“. Šias metais skirtas didelis dėmesys integracijai su lietuvių, anglų kalbomis, matematika, daile, muzika, šokiu, fiziniu ugdymu. Tai ir atsispindėjo suorganizuotose veiklose. Mokiniai turėjo sukurti pasakos apie maisto piramidę tęsinį, parašyti kuo daugiau tam tikros spalvos vaisių anglų kalba, išspręsti kryžiažodį apie vaisius ir daržoves, apskaičiuoti, kiek cukraus kubelių yra vienoje „Coca cola“ skardinėje ar guminukų pakelyje ir t.t. Meninius gebėjimus mokiniai pademonstravo kurdami plakatus apie sveikus ir nesveikus maisto produktus, o žaisdami kvadratą, tinklinį rungtyniavo su kitomis klasėmis. Kiekviena klasė, padedama klasės vadovės, turėjo pagaminti sveikuolišką patiekalą bei jį ragauti, sukurti klasės sveikatinimo taisykles.

Renginio užbaigimo metu geriausiai pasakos apie maisto piramidę tęsinį parašiusios 8 kl. mokinės perskaitė savo darbą. Visos klasės buvo apdovanotos padėkomis už dalyvavimą, o geriausiai pasirodžiusi IV klasė nominuota kaip Sveikatingiausia klasė.

Tiksliųjų mokslų metodikos grupės pirmininkė

Vijolė Glebauskienė

 

 

Bendrinti: