Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Moki žodį – žinai kelią

Šėtos gimnazijoje startuoja Kėdainių r. savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos finansuojamas projektas „Moki žodį – žinai kelią“. Projektas skirtas Šėtos seniūnijos gyventojų ir Šėtos gimnazijos darbuotojų anglų kalbos žinių ir įgūdžių tobulinimui. Projektas aktualus, nes gimnazija dalyvauja Erazmus+ programos projektuose, tenka daugeliui bendrauti su svečiais iš užsienio.
Nepraleiskime progos pasimokyti! Laikysimės visų saugumo reikalavimų.
Užsiėmimus – pamokas veda anglų kalbos vyr. mokytoja Jurgita Tekunova. Ji turi patirties mokydama tiek vaikus, tiek suaugusiuosius.
Pamokos vyks Šėtos gimnazijoje lapkričio 16, 23, 30 (pirmadienis), 18, 25 (trečiadienis) dienomis ir gruodžio 7, 14, (pirmadienis) 2, 9, 16 (trečiadienis) dienomis anglų kalbos klasėje ( kabineto Nr. 201) nuo 15.30 iki 17.00 val. Iš viso 20 akademinių val. ir 10 pamokų.
Kviečiame norinčius patobulinti savo anglų kalbos įgūdžius.
Registruojamės telefonu 8-650-52255.


Antanida Likšienė

Atgal