gim_virselis1

MOKINIŲ IŠVYKA Į KARJEROS FESTIVALĮ ,,STUDFESTAS 2018“

Spalio 25 d. Šėtos gimnazijos mokinių grupė iš I–IV gimnazinių klasių dalyvavo karjeros festivalyje ,,STUDFESTAS 2018“. Kaip teigia festivalio organizatoriai, tai vienintelė konferencija-festivalis, padedantis atsakyti į klausimus apie studijas, karjerą ir gyvenimo pasirinkimą pabaigus mokyklą. Mokinius lydėjusiems mokytojams buvo sudaryta galimybė išklausyti įdomių ir naudingų lektorių paskaitų.

Net 16 pranešėjų su mokiniais dalijosi savo patirtimi, kaip planuoti karjerą, kokios asmeninės savybės gali lemti pasirinkimą, pagal kokius kriterijus reikėtų rinktis profesiją. Festivalio pranešėjai savo patirtį jaunimui perteikė įdomiai ir linksmai. Jaunimas klausėsi profesionalaus karjeros konsultanto Ryčio Jurkėno, žurnalisto Andriaus Tapino, Lietuvos kariuomenės kapitonės Linos Jieznienės, režisieriaus, aktorius, kompozitoriaus Vido Bareikio, projekto ,,Lietuvos balsas 2017“ nugalėtojos Monikos Marijos, socialinių mokslų kolegijos direktorės Gabijos Skučaitės, parolimpinio čempiono, Lietuvos parolimpinio komiteto prezidento Mindaugo Biliaus ir kitų. Vakaras baigėsi ilgai lauktu Lilo ir Innomine koncertu.

Draugų erdvėse mokiniai galėjo susipažinti su įvairių aukštųjų mokyklų atstovais, pasikonsultuoti studijų klausimais, būsimi darbdaviai dalijosi karjeros galimybėmis.

 

Ilona Jakienė, vyresnioji socialinė pedagogė

 

Bendrinti: