gim_virselis1

MOKINIŲ POEZIJOS KNYGELĖ „AŠ TAI JAUČIU“

Per Lietuvą vilnijantis poezijos pavasaris neaplenkė ir Šėtos gimnazijos. Į kaštonais bei alyvų žiedais pasipuošusią šventę susirinko 7 – ų klasių mokiniai, mokytojos, direktorė.

Netradicinės pamokos metu buvo pristatyta mokinių poezijos knygelė „Aš tai jaučiu“. Jaunosios poetės: Andželika, Emilija bei Viktorija skaitė savo kūrybos eiles.

Gimnazijos direktorė mokinių paklausė, kokiomis savybėmis turi pasižymėti kuriantis žmogus? Atsakymų buvo įvairių. Tačiau visi mokiniai sutiko, jog tokia asmenybė turi nestokoti gražių minčių ir rašyti apie tai, ką jaučia, išgyvena. Pasak Justino Marcinkevičiaus „Poezija kai eilėraštyje lieka ne rankų, o širdies šešėlis“. Manau, jog šių mokinių eilėse yra daug meilės, šilumos, išgyvenimų, jos rašė apie tai, ką jaučia. Juk ne veltui ir knyga vadinasi „Aš tai jaučiu“.

Džiaugiuosi, jog šioje klasėje mokosi ne tik poeziją mylintys , bet ir turintys puikių aktorinių gebėjimų mokiniai. Pamokai besibaigiant, 7 klasės mokiniai suvaidino ištrauką iš Vytautės Žilinskaitės apsakymo „Viso pasaulio tetos“.

Šventei pasibaigus, jaunosios poetės bei jaunieji aktoriai drauge su direktore nusifotografavo prie Šėtos gimnazijos įkūrėjo Žilvyčio Žalvarnio paminklo.

Tikiuosi, jog kitais metais pavyks išleisti jau trečią mokinių poezijos knygelę.

 

Lietuvių kalbos mokytoja Vilma Grigienė.


20140523_104053 20140523_104013

 

1m 2m
3m 4m
5m 6m
7m 8m

Bendrinti: