gim_virselis1

MOKINIŲ – TĖVŲ – MOKYTOJŲ DIENA GIMNAZIJOJE

Visi džiaugiamės vaiko sėkme, pasiektu geru rezultatu, geru pažymiu, pagyrimu. Tačiau ką daryti, kai kelyje į sėkmę pasitaiko kliūtys? Kaip jas nugalėti, įveikti, atrasti pasitikėjimo savimi? Ką daryti, kai vaikas nebenori mokytis?

Šėtos gimnazija gruodžio 11 dieną pakvietė tėvus ir mokinius į Mokinių – tėvų – mokytojų dienos renginius. Mokiniai ir tėvai galėjo susitikti su klasių auklėtojais, dalykų mokytojais, aptarti individualią mokinio pažangą. Bendrame gimnazijos susirinkime pavaduotoja ugdymui Neringa Širkienė kalbėjo apie individualios mokinių pažangos stebėjimo įtaką mokinių mokymo/si kokybei. Socialinė pedagogė Ilona Jakienė pasakojo apie saugios ir sveikos aplinkos gimnazijoje kūrimą.

„Visi vaikai iš prigimties turi motyvaciją mokytis, augti, tobulėti“ – priminė į gimnaziją iš Vilniaus atvykusi lektorė – šeimos ir vaiko psichologė Giedrė Gutautė Klimienė. Kodėl motyvacija svarbi ir kur ji dingsta, kas slopina ir kas didina vidinę motyvaciją? Į šiuos ir kitus klausimus atsakė psichologė. Ji aptarė tėvų bandymus veiksmingai motyvuoti vaiką, o parodytas filmukas akivaizdžiai parodė tėvų įtaką vaiko požiūriui į mokslą. „Norint veiksmingai motyvuoti vaiką, svarbu minimaliai naudoti išorinę motyvaciją, įsigilinti į vaiko motyvacijos trūkumų priežastis, į jo turimus motyvus ir juos panaudoti“ – apibendrino psichologė.

Nuo 15.00 iki 20.00 val. vykę Mokinių – tėvų – mokytojų dienos renginiai buvo naudingi visiems dalyvavusiems – mokiniams, tėvams, mokytojams.

 

Mokytoja Giedrė Motiejūnienė

 

DSC_0004 DSC_0007 DSC_0011 DSC_0014 DSC_0015 DSC_0020

Bendrinti: