gim_virselis1

MOKINIŲ – TĖVŲ – MOKYTOJŲ DIENA

Balandžio 21-ą dieną vyko tėvų diena. Tėvai susitikę su dalykų mokytojais, klasių auklėtojais individualiai aptarė  vaikų mokymosi pažangą, galimybes bei pasiekimus.

Aktų salėje vyko paskaitos – diskusijos. Mokytojas metodininkas Vladas Kiaulakis akcentavo kūno kultūros privalumus vaiko vystymuisi. Bibliotekininkė Vida Barauskienė priminė skaitymo reikšmę. Pavaduotoja ugdymui Neringa Širkienė pasikalbėjo su tėvais apie jų įtaką gerinant vaiko mokymosi rezultatus. Pradinių klasių mokytoja metodininkė Giedrė Motiejūnienė patarė, kaip įveikti vaikų socializacijos sunkumus ir kaip užsitarnauti pasitikėjimą namuose ir mokykloje. Matematikos mokytoja metodininkė Vaidutė Kleivienė pakvietė į matematikos kabinetą ir supažindino, kaip šiuolaikinės technologijos panaudojamos mokantis.

Žinoma, gimnazijoje tėvai laukiami ne tik tėvų dieną, o visada, kad galėtume visi kartu spręsti problemas, dalytis patirtimi, bendrauti siekiant pažangos.

 

Giedrė Motiejūnienė

DSC_1018 DSC_1020 DSC_1022 DSC_1026

Bendrinti: