gim_virselis1

MOKOMASIS ŽYGIS

Mes, 205 kuopos jaunieji šauliai, trečiadienį, gegužės 24 dieną po pamokų ėjome į mokomąjį žygį, kurį organizavo Jaunųjų šaulių būrelio vadovė Elona Nagevičienė. Žygio tikslas – išmokti orientuotis ir tinkamai elgtis miške, geriau vienam kitą pažinti, susibičiuliauti prieš vasaros stovyklą, mokytis prisiimti lyderio vaidmenį ir pasitikėti būrio draugais.
Kupini energijos ir geros nuotaikos, koja kojon žygiavome iš mokyklos į Šilą. Stabtelėjome prie paminklo, lietuvių kovai su bolševikais 1919 m. dėl Lietuvos nepriklausomybės atminti. Atėję į mišką įsikūrėme. Mokėmės iškasti tokią laužavietę , kurią kūrenant, nesimatytų ugnies. Vandenį, kurį pasisėmėme iš karjero, jog būtų tinkamas vartojimui, virinome. Tarp medžių pakabinome hamaką, išbandėme rankinį pjūkliuką, pagamintą iš vielos, statėme iš palapinsiaustės palapinę, žaidėme įvairius, komandą vienijančius žaidimus. Mokėmės prisiimti lyderio vaidmenį ir vadovauti. Mokėmės visi komandoje įvykdyti užduotis: dengti draugą, pasišildyti kareivišką maistą, tvarkingai elgtis gamtoje. Dainavome šaulių dainą, grįždami skandavome skanduotę.

Veikla buvo labai įdomi, įvairi. Žaidimas vijo žaidimą, užduotis- užduotį. Žygyje puikiai praleidome laiką bendraminčių būryje, daug išmokome klausydami ir praktiškai atlikdami užduotis. Pažinome vienas kitą dar geriau. To prireiks I pakopos 6 dienų vasaros stovykloje Ariogaloje.

 

Vaiva Jasaitė, Ia klasė

DSC_0619 DSC_0642 DSC_0647 DSC_0660 DSC_0664 DSC_0693 DSC_0820 DSC_0847 DSC_0899 DSC_0938 DSC_0959 DSC_0970 DSC_0999 DSC_1127

Bendrinti: