gim_virselis1

MOKOMASIS ŽYGIS

Šį savaitgalį 2018 m. spalio 20 d. Šėtos Gimnazijos „Jaunieji šauliai“ dalyvavo mokomajame žygyje Gimnazija–šilas–Gimnazija. Šiame žygyje mes mokėmės orientuotis žemėlapyje, vadovauti būriui, darniai žygiuoti. Šile  statėme pastogę iš rastų žaliavų, t. y. lapų bei šakų. Kaip atlygį už sunkų darbą, mūsų būrelio mokytoja Elona Nagevičienė mus išmokė saugiai užsikurti laužą vienu degtuku naudojant tik gamtines medžiagas bei katile išvirė šaulių sriubos – į ją dėjome visko, kas ką atsinešė. Sriuba buvo ypač spalvinga kaip ruduo bei labai skani!

Susitvarkę stovyklavietę saugiai paržygiavome į Gimnaziją. Tikimės dar daugiau tokių įdomių ir pamokančių žygių.

                                                             Martyna Kiaunytė,

Šėtos gimnazijos I klasės mokinė

 

 

Bendrinti: