gim_virselis1

MOKOMĖS BŪTI ATSAKINGI

2022-02-09

Pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Saugus elgesys su šunimi“, kurį vedė Gyvūnų teisių apsaugos organizacijos (GATO) projektų vadovė Grytė. Lektorė pristatė organizacijos veiklą, kuria siekiama užtikrinti gyvūnų poreikius atitinkančias laikymo sąlygas Lietuvoje, skatinti visuomenės domėjimąsi gyvūnų apsauga ir kita.

Mokiniai turėjo galimybę vieni kitiems papasakoti apie savo šunis: koks vardas, amžius, kokia veislė, kaip šuo pas juos atsirado. Klausantis buvo smagu girdėti, kiek daug vaikai žino apie savo augintinius: jų jausmus, maitinimąsi ir priežiūrą.

Atlikdami skirtas užduotis, vaikai rėmėsi ne tik asmenine patirtimi, bet ir lektorės pateikta informacija. O namuose su tėveliais pradinukai galės pasižiūrėti animacinį vaizdo įrašą ir sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus.

Daugiau aktualios informacijos galima rasti: www.gyvunuapsauga.lt

Pradinio ugdymo mokytoja Zinaida Kleivienė

 

Bendrinti: