gim_virselis1

MOKOMĖS ŠOKTI BREIKĄ

Jau antrus metus iš eilės gimnazijos mokiniams sudaroma galimybė labiau susipažinti su viena iš gatvės šokių rūšių- breiku. Pasimokyti breiko judesių pagal tam tikrą muziką kovo 24 dienos popietę galėjo 5 ir 8 klasių mokiniai. Į aktų salę atėjo 14 mokinių, kurie norėjo sužinoti apie breiką, pasimokyti šokio elementų, judesių kombinacijų ir junginių. LSU universiteto II kurso studentė, breiko trenerė Beatričė Griciūtė mokiniams sakė, kad tikrasis breiko šokėjas turi mokėti suderinti visus judesius, juos atlikti kūrybingai, techniškai ir energingai. Trenerė rodė pati ir mokė mokinius atlikti įvairius judesius, kombinacijas, junginius. Mokiniai stengėsi išmokti, ištvermingai po kelis kartus kartojo lankstumo, judesių greičio, tikslumo ir laisvumo lavinimo pratimus. Beatričė daug kartų pagyrė pažangesnius mokinius, rodė jiems sudėtingesnes judesių variacijas, džiaugėsi ir tais, kuriems nelabai sekėsi, bet jie kantriai bandė, kartojo vėl ir vėl.

Breiko mokymasis pareikalavo mokinių ištvermės, daugelis labai pavargo, tačiau gerų emocijų buvo kupini visi. Dėkodami už pamoką Beatričei mokiniai audringai plojo, o vienas penktokas pažadėjo mokytis breiko individualiai.

Dėkoju Beatričei ir tikiuosi, kad po kurio laiko ji vėl sutiks Šėtos gimnazijos vaikus nustebinti.

Breiko pamokos sumanytoja 8 klasės vadovė Vaidutė Kleivienė

DSC_1551 DSC_1553 DSC_1560 DSC_1569 DSC_1593 DSC_1607

Bendrinti: