gim_virselis1

MOKOMOJI – PAŽINTINĖ EKSKURSIJA Į KĖDAINIUS

Š.m. lapkričio mėn. 23 d. mūsų gimnazijos gimnazistams buvo organizuota mokomoji – pažintinė ekskursija į Kėdainius. Šioje ekskursijoje dalyvavo 12 mūsų mokyklos I klasės gimnazistų, jos vadovas buvo technologijų mokytojas V. Baltrūnas. Ekskursijos metu aplankėme dvi mūsų rajono įstaigas. Ji prasidėjo mūsų mokykloje – technologijų kabinete, kur mokiniai buvo supažindinti su saugaus elgesio taisyklėmis ekskursijos metu. Po to vykome į Kėdainių darbo biržą, kurioje visi susipažinome su šios įstaigos veikla, apžiūrėjome patalpas, išsiaiškinome kaip tinkamai priimti sprendimą renkantis darbą. Visi su nuostaba stebėjome ir klausėmės Kėdainių darbo biržos darbuotojų pasakojimo apie šią įstaigą, jos žmones ir darbo biržos veiklą.

Kėdainių darbo biržoje ne tik domėjomės šios įstaigos veikla, bet ir atlikome testą ar mūsų pasirinktas būsimas darbas mums tiks.

Po darbo biržos visi vykome į AB ,,Pelėdos baldai“. Šioje naujausioje baldų gamybos įmonėje susipažinome su jos veikla ir kalbėjome apie vadybininko darbą, kuris šiuo metu yra populiariausias mūsų šalyje. Pokalbio metu išsiaiškinome kokių profesijų žmonės dirba šioje įmonėje, kokia jų kvalifikacija bei ką reikia baigti norint dirbti šioje įmonėje. Po labai gerai ir naudingai praleistos dienos visi su gera nuotaika grįžome į gimnaziją.

 

Technologijų mokytojas Virginijus Baltrūnas

Bendrinti: