Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Mokomoji-pažintinė ekskursija į Palangą

1687371560616

2023-06-22

Mokomoji-pažintinė ekskursija į Palangą

7 klasės mokiniai nuostabiai praleido karščiausią birželio dieną prie jūros. 31,5 laipsnio šilumos ir visiškai tyli bei šalta, vos iki 8 laipsnių įšilusi Baltijos jūra. Septintokai aplankė Gintaro muziejų, Birutės kalną, įsiamžino ant Palangos tilto, smaguriavo gardėsiais J. Basanavičiaus gatvėje. Didžiąją laiko dalį praleido paplūdimyje, šalia gelbėtojų, žaisdami tinklinio kamuoliu jūroje ar ant smėlio, bei išdykaudami vandenyje. Retas kuris išdrįso panirti į ledinį vandenį!

Klasės vadovė Elona Nagevičienė

Blog Attachment
Atgal