gim_virselis1

MOKOMOJI-PAŽINTINĖ EKSKURSIJA KAUNE

Gruodžio 17 d. Šėtos gimnazijos II klasės mokiniai kartu su savo draugais iš 7, 8, I klasių vyko į Kauną, į mokomąją-pažintinę ekskursiją. Mokiniai, kartu su lydinčiomis mokytojomis aplankė LSMU anatomijos bei istorinių ir senovinių automobilių muziejus, susipažino su jų istorijomis, apžiūrėjo eksponatus.

Džiugu, kad skirtingų klasių mokiniai visą valandą NEO klube žaidė boulingą, smagiai leido laiką, bendravo tarpusavyje, draugiškai varžėsi, vieni kitus mokė žaidimo subtilybių.

Ekskursija suplanuota tokiu metų laiku neatsitiktinai: mokiniai norėjo apžiūrėti pasipuošusį miestą, pasigrožėti pagrindine Kalėdų eglute Rotušės aikštėje. Vaizdai prie Kauno pilies ir Rotušės aikštėje pranoko lūkesčius, nes papuošimams žavesio teikė ir iš dangaus krintančios snaigės, ir aikštėje skambanti nuotaikinga muzika.

Kupini dienos įspūdžių ir žiemiškos kalėdinės nuotaikos parvykome į namus, tačiau mintimis dar tikrai sugrįšime, nes apie kelionę papasakosime savo tėveliams, draugams.

 

Vaidutė Kleivienė, II klasės vadovė

 

      

Bendrinti: