gim_virselis1

MOKOMOJI – PAŽINTINĖ III KLASĖS MOKINIŲ EKSKURSIJA

Gruodžio 6 dieną III klasės mokiniai vyko į mokomąją – pažintinę ekskursiją Kaune.

Raudondvario dvare dalyvavo edukacinėje programoje (kultūros paso lėšos), kurios metu mokiniai pasinėrė į magišką nuotykį ir sužinojo, koks paslaptingas amatas yra parfumerija, patys dalyvavo  natūraliųjų kvepalų gamyboje ir kvapų maišyme.

Lankydamiesi M. K. Čiurlionio muziejuje, mokiniai susipažino su įžymiausio lietuvių menininko tapybos ir grafikos darbais, muzikos salėje pasiklausė muzikos kūrinių.

Kelionės metu mokiniai turėjo galimybę pasigrožėti šventiškai papuoštu Kauno miestu, kartu su klasės draugais ir klasės vadove pabūti prie kalėdinės Kauno eglės, pajusti artėjančių gražiausių metų švenčių dvasią.

 

Vaidutė Kleivienė, III klasės vadovė

 

Bendrinti: