gim_virselis1

MOKSLEIVIŲ DIENA VDU

Mielieji,

 Vytauto Didžiojo universitetas visus moksleivius kasmet kviečia į turiningiausią kelionę po universitetą pavadinimu „Moksleivių diena VDU“. Ši diena yra tradicija tapusio “Matuokis profesiją” renginio tęsinys.

Renginio metu mokytojų lauks praktinis doc. dr. R. Bendaravičienės seminaras „Prezentavimo įgūdžiai ir žodžio galia“. Tai efektyvaus prezentavimo ir įtaigaus viešojo kalbėjimo įgūdžių tobulinimo mokymai, leisiantys suvokti įtakos dėsnius ir tapti geresniais kalbėtojais, teikiant komunikavimo džiaugsmą sau ir kitiems. Mokytojų registracija būtina.

Moksleivių grupes į šį renginį galite užregistruoti telefonu: +370 37 323206, arba el.paštu: darbuotojai@smt.vdu.lt.

Apie 10-ąją „IFtoriną“ rasite čia >>> .

Apie „INFORMATIKOS AKADEMIJA“ rasite čia >>>.

Prisegtuose failuose rasite informaciją ir apie kitus VDU renginius.

 Šilčiausi linkėjimai, Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenė

Bendrinti: