Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

MOKYKLINIŲ AUTOBUSŲ TVARKARAŠTIS 2016 M. RUGSĖJO 1 DIENAI

MOKYKLINIS GELTONASIS AUTOBUSAS TEMSA OPALIN 7,6, VALSTYBINIS NUMERIS AEM 674 VAIRUOTOJAS ANTANAS SADAUSKAS 2016 M. RUGSĖJO PIRMĄ DIENĄ VYKSTA ŠIAIS MARŠRUTAIS:

 

7.55 IŠ LANČIŪNAVOS

8.00 STEBULIŲ KM.

8.03 KATKŲ KM.

8.05 ARISTAVOS AS

8.08 TAUČIŪNAI

8.10 ARISTAVOS AS

8.15 DAUKAINIAI

8.20 ARISTAVA

8.30 ŠĖTA

 

8.30 ŠĖTA

8.40  A. KAPLIAI

8.45  Ž.KAPLIAI

8.55 ŠĖTA

PASIBAIGUS RUGSĖJO PIRMOSIOS ŠVENTEI MOKINIAI VEŽAMI NAMO ŠIUO GRAFIKU:

 

12.00  Į LANČIŪNAVĄ

13.00  Į OKAINIUS

 

MOKYKLINIS GELTONASIS AUTOBUSAS IVECO 50C15V, VALSTYBINIS NUMERIS ENS 768, VAIRUOTOJAS ALVIDAS KRIVICKAS 2016 .M RUGSĖJO PIRMĄ DIENĄ VAŽIUOJA ŠIAIS MARŠRUTAIS:

 

8.00 IŠ REINIŪNŲ KM.

8.10 BUKONYS

8.15 PASRAUČIAI

8.25 ŠĖTA

 

8.25 ŠĖTA

8.45 PAGIRIAI, ŽEIMELIAI

8.55 ŠĖTA

PASIBAIGUS RUGSĖJO PIRMOSIOS ŠVENTEI MOKINIAI VEŽAMI NAMO ŠIUO GRAFIKU:

12.00  PAGIRIAI

12.40  BUKONYS , RENIŪNAI

13.10  JUŠKONYS

 

Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Vytautas Žukauskas

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal