Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

MOKYKLINIŲ AUTOBUSŲ TVARKARAŠTIS 2018 M. RUGSĖJO 3 D.

MAŽASIS MOKYKLINIS AUTOBUSAS

VAIRUOTOJAS ALVIDAS KRIVICKAS

 

RYTE IŠVYKSTA Į GIMNAZIJĄ

 

PAGIRIAI 9.00

BUKONYS 9.30

 

DIDYSIS MOKYKLINIS AUTOBUSAS

VAIRUOTOJAS EDUARDAS PAUNKSNIS

 

 RYTE IŠVYKSTA Į GIMNAZIJĄ

 

LANČIŪNAVA 8.45

STASINĖ           8.50

TAUČIŪNAI     8.55

ARISTAVA       9.00

DAUKAINIAI  9.05

KAPLIAI           9.15

Ž. KAPLIAI      9.20

 

IŠ GIMNAZIJOS

 

MAŽASIS MOKYKLINIS AUTOBUSAS

PAGIRIAI-VAIŠKONIAI 12.00

BUKONYS          12.40

 

DIDYSIS MOKYKLINIS AUTOBUSAS

KAPLIAI – LANČIŪNAVA 12.00

OKAINIAI – PAVERMENYS   12.50

 

Blog Attachment
Atgal