Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

MOKYKLINIŲ AUTOBUSŲ TVARKARAŠTIS 2020 M. BIRŽELIO 15 D.

 RYTE Į GIMNAZIJĄ

DIDYSIS MOKYKLINIS AUTOBUSAS

IŠVYKSTA IŠ GYVENVIEČIŲ MARŠRUTINIŲ AUTOBUSŲ STOTELIŲ ARBA ĮPRASTŲ MOKYKLINIŲ AUTOBUSŲ SUSTOJIMO VIETŲ

 

  1. IŠ JUŠKONIŲ 6.45 VAL.
  2. IŠ PILIAKALNIO 6.55 VAL.
  3. IŠ TAUJANKOS 7.00 VAL
  4. IŠ PAEŽERIŲ 7.05 VAL.
  5. IŠ OKAINIŲ 7.10 VAL.
  6. IŠ LANČIŪNAVOS 7.20 VAL.
  7. IŠ STEBULIŲ 7.25 VAL.
  8. IŠ ARISTAVOS 7.35 VAL.
  9. IŠ A. KAPLIŲ 7.45 VAL.
  10. IŠ Ž KAPLIŲ 7.50 VAL.

MAŽASIS MOKYKLINIS AUTOBUSAS

  1. IŠ BEINAIČIŲ 6.45 VAL.
  2. IŠ UŽKAPIŲ 6.55 VAL.
  3. IŠ VAINIŪNŲ 7.00 VAL.
  4. IŠ VAIŠKONIŲ 7.25 VAL.
  5. IŠ PAGIRIŲ 7.30 VAL.
  6. IŠ BUKONIŲ 7.50 VAL.

DĖL IŠVYKIMO IŠ GIMNAZIJOS TVARKARAŠČIO MOKINIAI BUS INFORMUOTI 15 D. (PIRMADIENĮ) DARBO DIENOS EIGOJE.

Atgal