gim_virselis1

MOKYKLINIŲ AUTOBUSŲ TVARKARAŠTIS 2020 M. BIRŽELIO 15 D.

 RYTE Į GIMNAZIJĄ

DIDYSIS MOKYKLINIS AUTOBUSAS

IŠVYKSTA IŠ GYVENVIEČIŲ MARŠRUTINIŲ AUTOBUSŲ STOTELIŲ ARBA ĮPRASTŲ MOKYKLINIŲ AUTOBUSŲ SUSTOJIMO VIETŲ

 

  1. IŠ JUŠKONIŲ 6.45 VAL.
  2. IŠ PILIAKALNIO 6.55 VAL.
  3. IŠ TAUJANKOS 7.00 VAL
  4. IŠ PAEŽERIŲ 7.05 VAL.
  5. IŠ OKAINIŲ 7.10 VAL.
  6. IŠ LANČIŪNAVOS 7.20 VAL.
  7. IŠ STEBULIŲ 7.25 VAL.
  8. IŠ ARISTAVOS 7.35 VAL.
  9. IŠ A. KAPLIŲ 7.45 VAL.
  10. IŠ Ž KAPLIŲ 7.50 VAL.

MAŽASIS MOKYKLINIS AUTOBUSAS

  1. IŠ BEINAIČIŲ 6.45 VAL.
  2. IŠ UŽKAPIŲ 6.55 VAL.
  3. IŠ VAINIŪNŲ 7.00 VAL.
  4. IŠ VAIŠKONIŲ 7.25 VAL.
  5. IŠ PAGIRIŲ 7.30 VAL.
  6. IŠ BUKONIŲ 7.50 VAL.

DĖL IŠVYKIMO IŠ GIMNAZIJOS TVARKARAŠČIO MOKINIAI BUS INFORMUOTI 15 D. (PIRMADIENĮ) DARBO DIENOS EIGOJE.

Bendrinti: