Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

MOKYTOJAI BEI DARBUOTOJAI IRGI MOKOSI…

Kol vasario 15 d. Šėtos gimnazijos mokiniai atostogavo, mokytojai ir darbuotojai skyrė dėmesį savo kvalifikacijos tobulinimui ir dalyvavo personalo konsultacijų bendrovės PRIMUM ESSE konsultantės Rūtos Gudmonaitės organizuotame seminare „Bendradarbiavimo kultūros stiprinimas“. Dirbdami individualiai, porose bei grupėse seminaro dalyviai mokėsi bendradarbiavimo metodų pritaikymo, problemų sprendimo, inovacijų ir pokyčio projektų vystymo bei naujų strategijų kūrimo.

Mokytoja Zinaida Kleivienė

 

    DSC_0704 DSC_0726 DSC_0731 DSC_0734 DSC_0737 DSC_0739

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal