gim_virselis1

MOKYTOJO DIENOS ŠVENTĖ

Penktadienį gimnazistų išradingai pasveikinti ir patys pabuvę mokiniais Šėtos gimnazijos mokytojai išsiruošė į kelionę.

Tęsdami pažintį su Lietuvos dvarais, jų istorija, aplankė Pakruojo dvarą. Tai didžiausią teritoriją užimantis dvaras Lietuvoje. Dvare pasitikusi baronaitė, palydėjo pas dvaro aludarį Žaldoką, kuris pavaišino alumi, papasakojo apie senąsias alaus gaminimo tradicijas, atsakė į žingeidžių mokytojų klausimus.

Dvaro rūmuose mokytojus lydėjo tijūnas. Vedžiodamas po rūmus supažindino su dvaro istorija, architektūra, interjeru, eksponatais. Muzikos mokytojas Arūnas išbandė senojo pokylių salės fortepijono skambesį. Visi pasidžiaugė puikia salės akustika, įdomiais architektūriniais sprendimais. Rūmų palėpės paslaptingoje prieblandoje apžiūrėjome senovinių fotografijų parodą.

Papietavę dvaro traktieriuje, pailsėję ir linksmi grįžome namo.


Mokytoja Giedrė


dsc_0177 dsc_0892 dsc_0896 dsc_1018 dsc_1062dsc_0038

 

 

Bendrinti: