gim_virselis1

MOKYTOJŲ DIENA MOKINIŲ AKIMIS

Spalio 7 dieną gimnazijoje tradiciškai buvo minima Mokytojų diena. Ryte susirinkę mokytojai buvo pakviesti į chemijos kabinetą, kur vyko seminaras apie marketingą ir reklamą ir buvo įrengtos daiktų gaminimo dirbtuvės. Į komandas sugrupuoti mokytojai dirbo penkiose grupėse:

 1. „Senas daiktas-nauja paskirtis”, reikėjo senam daiktui rasti naują paskirtį;

2. „Elegancija”, buvo gaminami papuošalai;

3. „Grožis”, čia mokytojai gamino kremus;

4. „Gėlių pasaulis”, reikėjo sukurti kūrinį iš augalų, gėlių ir kitų detalių;

5. „Rudens kolekcija”, buvo kuriami rudenį atspindintys rūbai.

Visos komandos, paruošusios gaminius, turėjo nufilmuoti ir pateikti to produkto reklamą, kuri buvo rodoma per Mokytojų dienos renginį. Ypatingai svarbi Mokytojų diena buvo ir mūsų abiturientams, kurie pavadavo gimnazijos mokytojus ir vedė pamokas. Štai kokius įspūdžius pasakoja viena IV klasės mokinė: „Prieš Mokytojų dieną buvo šioks toks jaudulys, visgi supratau, kad turėsiu stovėti prieš mokinius, skirti jiems parengtas užduotis. Įdomiausia buvo pažvelgti į penktokėlius, kaip jiems viskas įdomu, kaip jie tarpusavyje bendrauja. Apie mokytojo profesiją anksčiau galvodavau, kad nėra sudėtinga, tačiau po vestų pamokų supratau, kokie mokytojai turi būti kantrūs ir atsidavę savo darbui.”

,,Sekėsi iš tikrųjų normaliai, sunkiausia, manau, buvo prižiūrėti tvarką mokykloje, labai buvo įdomu ,,užimti“ direktoriaus postą. Manau, kad mokytojo darbas sunkus, nes aš neįsivaizduoju, kaip mokytojoms „atlaiko nervai” nuo tokių kaip mes,”- tokiais įspūdžiais pasidalino direktorių pavadavęs abiturientas Edvinas Dobrovolskis.

Mokytojų diena buvo labai linksma: įdomu ruošti mokytojams veiklas, vesti pamokas, smagu matyti linksmus mokytojų veidus, stebėti juos kaip mokinius. Po šios dienos visiems liks daugybė smagių prisiminimų.

 

Raminta Čiplytė,

IV klasės mokinė

Bendrinti: