Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

MOKYTOJŲ RATAS

IMG_1116 (1)

2023-11-21

Šėtos Gimnazijos mokytojai kartą per mėnesį dalyvaudami  Mokytojų rate dalinasi patirtimi, aptaria aktualias temas: įtraukusis ugdymas, kompetencijų bei mokinių žinių, gebėjimų vertinimas atnaujinto ugdymo turinio kontekste ir kt.  Šį kartą dirbant komandose aptarti Bendrųjų kompetencijų ugdymo Šėtos Gimnazijoje aspektai bei kolegų pasiūlytos  vertinimo ir įsivertinimo priemonės. Pasidalinus idėjomis buvo nesunku priimti sprendimus dėl tolimesnio kompetencijų ugdymo ir užduočių pasiskirstymo.                 

  Klasių vadovų metodikos grupės pirmininkė Jurgita Tekunova 

Blog Attachment
Atgal