gim_virselis1

MOKYTOJŲ SUSITIKIMAS SU UAB INGLEBY LITHUANIA AGRO ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Kovo 2 dieną gimnazijoje vyko susitikimas su UAB INGLEBY Lithuania Agro organizacijos atstovais. Ši Danijos organizacija turi daug ūkių visame pasaulyje. Mūsų gimnazija pasirašė bendradarbiavimo sutartį  su ja. Vadovas Stefanas pristatė savo organizaciją, papasakojo, kokios vyksta veiklos, kokie darbai vyksta ūkiuose. Jos vizija yra būti gerais ūkininkais. Vertybės: kokybiškas darbas laukuose, kolektyvo gebėjimas būti gera komanda, vieninga kaip šeima, atsakomybė, tvarumas. Vienas iš ūkių yra Pagiriuose. Gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius pabrėžė, jog bus galima mokiniams, jų tėvams, mokytojams apsilankyti šiame ūkyje ir pažiūrėti, kaip vyksta darbai. Mokiniai galės dalyvauti veiklose, susijusiose su žemės ūkiu. Vadovas Stefanas pakvietė visus į atvirų durų dieną, kuri vyks pavasarį, data bus tikslinama. Šis susitikimas visiems patiko, o pasirašyta bendradarbiavimo sutartis turės mokinių veiklai didelės įtakos. Taigi nuo šiol UAB INGLEBY Lithuania Agro mūsų partneris ir rėmėjas.

 

Mokytoja Astra Vėžienė


DSC_0523 DSC_0528 DSC_0533 DSC_0560 DSC_0585 DSC_0591

Bendrinti: