gim_virselis1

Mūsų laimėjimai ir pažintis su Stokholmo bei Talino miestais

2022-11-08

 

Lapkričio 5-7 dienomis Šėtos gimnazijos vaikų popchoras ,,Obuoliukai“ kartu su soliste Liepa Germanavičiūtė dalyvavo XII tarptautiniame menų festivalyje – konkurse BALTIC VOYAGE 2022, kuris vyko kruiziniame laive BALTIC QUEEN, Talinas-Švedija.
Konkurse dalyvavo 60 įvairaus žanro kolektyvų iš Latvijos, Estijos, Ukrainos, Lenkijos ir Lietuvos. Su džiaugsmu ir gera nuotaika grįžome iš konkurso namo, nes gimnazijai parvežėme du puikius laimėjimus – vaikų popchoras OBUOLIUKAI – II vietos laureato diplomas, Liepa Germanavičiūtė – III vietos laureatės diplomas.
Savaitgalis praleistas kūrybingai, pilnas įspūdžių ir nuostabių patirčių:
,,Kokie gražūs yra Stokholmo ir Talino senamiesčiai. Viską pamatėme savomis akimis“ – džiaugėsi gimnazijos popchoro dalyvės Liepa, Deimantė, Ieva, Gabija, Viktorija, Emilija ir Paulina.

 

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

 

Bendrinti: