Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Mūsų laimėjimai ir pažintis su Stokholmo bei Talino miestais

20221106_195754

2022-11-08

 

Lapkričio 5-7 dienomis Šėtos gimnazijos vaikų popchoras ,,Obuoliukai“ kartu su soliste Liepa Germanavičiūtė dalyvavo XII tarptautiniame menų festivalyje – konkurse BALTIC VOYAGE 2022, kuris vyko kruiziniame laive BALTIC QUEEN, Talinas-Švedija.
Konkurse dalyvavo 60 įvairaus žanro kolektyvų iš Latvijos, Estijos, Ukrainos, Lenkijos ir Lietuvos. Su džiaugsmu ir gera nuotaika grįžome iš konkurso namo, nes gimnazijai parvežėme du puikius laimėjimus – vaikų popchoras OBUOLIUKAI – II vietos laureato diplomas, Liepa Germanavičiūtė – III vietos laureatės diplomas.
Savaitgalis praleistas kūrybingai, pilnas įspūdžių ir nuostabių patirčių:
,,Kokie gražūs yra Stokholmo ir Talino senamiesčiai. Viską pamatėme savomis akimis“ – džiaugėsi gimnazijos popchoro dalyvės Liepa, Deimantė, Ieva, Gabija, Viktorija, Emilija ir Paulina.

 

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

 

Blog Attachment
Atgal