gim_virselis1

MŪSŲ MOKYKLĄ, TAPO VIENA IŠ SAUGIAUSIŲ LIETUVOS MOKYKLŲ!

Sveiki, Kėdainių rajono savivaldybės Šėtos gimnazijos bendruomene,

Norėtume pasveikinti Jūsų mokyklą, tapusią viena iš saugiausių Lietuvos mokyklų! Remiantis 2013 m. duomenimis, 500 m. spinduliu aplink mokyklos pastatą oficialiai užregistruotas 1 fizinio smurto atvejas bei 0 plėšimų. Šie duomenys gauti išnagrinėjus portalo www.kurgyvenu.lt renkamus atviruosius duomenis iš oficialių valstybės bei savivaldybių institucijų.

Kadangi daug dėmesio skiriame informacijai apie nusikalstamumą skirtingose Lietuvos miestuose, jų rajonuose ir net gatvėse, surinkome duomenis apie užregistruotų fizinio smurto bei plėšimo įvykių skaičių aplink Lietuvos mokyklas. Tokius duomenis nuolat skelbiame bei atnaujiname ir projekto, kurio tikslas suteikti daugiau informacijos apie gyvenamąją aplinką Lietuvos žmonėms, internetinėje svetainėje www.kurgyvenu.lt. Prie laiško pridedame patvirtintą sertifikatą „Mūsų mokykla – saugiausia“. Jeigu nuspręsite pasidalinti šia puikia žinia ir informuoti mokyklos bendruomenę ar miesto gyventojus, taip pat pridedame savo oficialų logotipą.

Pagarbiai,

KurGyvenu.lt komandos narė Agnė Sipavičiutė.

Sertifikatas

Bendrinti: