Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Nacionalinis judumo iššūkis

Mokyklų iššūkis

2023-09-06

Lietuvos Respublikos Prezidento inicijuotas „Nacionalinis Judumo iššūkis“ sugrįžta! Jau trečius metus vykstanti iniciatyva skatina susiburti ir puoselėti aplinką bei draugiškus kasdienius judumo įpročius. 👣🌳

Kviečiame prisijungti prie mokyklų iššūkio bei aktyviai skatinti prisijungti bendruomenės narius ir kurti sveikesnius įpročius kartu! Prie laiško rasite prisijungimo instrukciją, registruotis galite paspaudę ir šią nuorodą (svarbu: nuorodą reikia spausti telefone): https://walk15.app/challenge/339a7f5a-e753-4b7b-a0b1-d0d07ac80dbd

Daugiau informacijos: https://about.walk15.app/nacionalinis-judumo-issukis/?lang=lt

Jeigu kiltų klausimų kreipkitės kontaktais, nurodytais kvietime – mielai atsakysime į Jums kylančius klausimus.

Blog Attachment
Atgal