Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Nauja patirtis – įrašų studija

20230405_105456

2023-04-06

Nauja patirtis – įrašų studija

Šėtos gimnazijos popchoro ,,OBUOLIUKAI“ vaikai balandžio 4 d. išbandė dainavimo galimybes ne konkurse, ne festivalyje, bet įrašų studijoje, Jonavoje. Apsilankę pas garso operatorių Vilimą Veriką, kuris savo namuose įsirengęs puikiausią įrašų studiją, vaikai susipažino, kas tai per vieta ir koks darbas čia vyksta. Žinoma, kolektyvas ,,OBUOLIUKAI“ atvyko ir patys padirbėti, nes gegužės 20 d. ruošiasi dalyvauti respublikiniame vaikų ir jaunimo muzikos festivalyje, projekte „Mes-pasauli“, kurį filmuos LRT PLIUS. Norint jame dalyvauti, reikia paruošti pilną dainos paketą (daina turi būti įdainuota kolektyvo vaikų balsais įrašų studijoje).
Viskas puikiai pavyko. Kolektyvui ,,OBUOLIUKAI“ tai nauja patirtis, įdomi, truputėlį įnešusi ir streso, kadangi reikėjo įdainuoti vokalą be jokios klaidos. O kai kurie solistai ir nerimavo, kad stovint prie įrašymui skirtų mikrofonų, balsas skamba kitaip. Nebuvo lengva, bet įdainuoti dvi dainas pavyko. Lauksime rezultato iš Vilimo Veriko.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

    

Blog Attachment
Atgal