Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

NAUJIENOS IŠ PROJEKTO EVA

IMG_4498

KURIAME PROJEKTO LOGOTIPĄ

Ketvirtadienį visi projekto mokiniai rinkosi dailės kabinete. Projektui reikalingas logotipas, o jį sukurti patikėta mūsų mokiniams. Dailės mokytoja Gintarė Boreišienė papasakojo apie logotipus, paaiškino, kad logotipe reikia vaizdu papasakoti tai, kas svarbiausia. Vaizdas geriau įsimenamas, bet jis neturi būti labai sudėtingas, perkrautas detalėmis. Taigi, svarbu pagauti esmę ir ją išreikšti vaizdu.

Mokiniai noriai ėmėsi darbo. Užduotis ne iš lengvųjų. Visi nutarė, kad logotipus užbaigs iki pirmadienio ir atsiųs mokytojai Vijolei Glebauskienei, kuri organizuos visų gimnazijos mokinių balsavimą, renkant gražiausią logotipą. Grafinių darbų paroda veiks ir gimnazijos fojė. Ateikite ir pamatysite, kokie išradingi mūsų projekto dalyviai.

Dalyvaukime balsavime. Turime išrinkti patį geriausią.

Mokytoja J. Tekunova pakomentavo pateiktus mokinių darbus:

„Logo turėtų ryškus, lengvai įsimenamas, kiekvienos detalės kontūrai turi būti aiškūs ir ryškūs, detalės ne per smulkios, turinčios simbolinę reikšmę. Taip pat ir logo spalvos turi būti suprantamos kaip simboliai. Dirbkime toliau, padarykime įsimenamą logotipą mūsų projektui.“

Antanida Likšienė

 

Blog Attachment
Atgal