Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

NAUJOS ERDVĖS MOKINIAMS

Už gautą 2 procentų paramą Gimnazijos administracija bendruomenei buvo įsipareigojusi įrengti poilsio erdves savo mokiniams. Gimnazistai kūrė projektus, teikė siūlymus Gimnazijos tarybai, kaip turėtų atrodyti jų poilsio zona. 

Įgyvendinant projektą jau nupirkti sėdmaišiai ir nedidelės minkštos kėdutės, kuriomis jau dabar gali naudotis mokiniai: kuriama mokinių poilsio erdve džiaugiasi ir mažieji, ir vyriausieji gimnazistai.

Dar yra numatytos kai kurios veiklos ir kai kurie pirkimai, kurie, pagal galimybes, bus atlikti artimiausiu metu.

 

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal