Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Naujos patirtys kursuose Italijoje

20231129_144944
Erasmus+ projekto dėka lapkričio 26-gruodžio 3 dienomis turėjome galimybę mokytis Italijos mieste Padova. Kartu su pedagogais iš Slovakijos, Ispanijos, Čekijos, Belgijos, Latvijos ir Bulgarijos dalyvavome savaitės trukmės kursuose ,,Inovatyvios mokymo metodikos”. Pagrindinis inovatyvių mokymo metodikų diegimo tikslas – pasitelkiant šiuolaikines technologijas ir priemones spręsti realias problemas mokiniams priimtinais būdais, tuo pačiu siekiant pagerinti mokinių pasiekimus, skatinti bendradarbiavimą, kūrybiškumą.
Mokymų metu išbandėme internetines platformas, kurias galima taikyti įvairių dalykų pamokose, atliekant projektinius, kūrybinius darbus, rengiant apklausas, refleksijas ir t.t. Iš jų labiausiai įsiminė Book Creator, Genially, ThingLink, PanQuiz, Edpuzzle ir kt.
Laisvu nuo užsiėmimų metu lankėme išskirtinio grožio ir didybės muziejus, šventyklas, parkus ir aikštes, nes šalis turtinga savo architektūros paminklais, o mums norėjosi praplėsti savo žinias ir kultūrines kompetencijas.
Kursuose įgytas žinias pritaikysime savo pamokose, pasidalinsime su kolegomis.
Vijolė Glebauskienė, IT, ekonomikos ir verslumo mokytoja
Vaidutė Kleivienė, matematikos mokytoja
Blog Attachment
Atgal