gim_virselis1

Naujos patirtys kursuose Italijoje

Erasmus+ projekto dėka lapkričio 26-gruodžio 3 dienomis turėjome galimybę mokytis Italijos mieste Padova. Kartu su pedagogais iš Slovakijos, Ispanijos, Čekijos, Belgijos, Latvijos ir Bulgarijos dalyvavome savaitės trukmės kursuose ,,Inovatyvios mokymo metodikos”. Pagrindinis inovatyvių mokymo metodikų diegimo tikslas – pasitelkiant šiuolaikines technologijas ir priemones spręsti realias problemas mokiniams priimtinais būdais, tuo pačiu siekiant pagerinti mokinių pasiekimus, skatinti bendradarbiavimą, kūrybiškumą.
Mokymų metu išbandėme internetines platformas, kurias galima taikyti įvairių dalykų pamokose, atliekant projektinius, kūrybinius darbus, rengiant apklausas, refleksijas ir t.t. Iš jų labiausiai įsiminė Book Creator, Genially, ThingLink, PanQuiz, Edpuzzle ir kt.
Laisvu nuo užsiėmimų metu lankėme išskirtinio grožio ir didybės muziejus, šventyklas, parkus ir aikštes, nes šalis turtinga savo architektūros paminklais, o mums norėjosi praplėsti savo žinias ir kultūrines kompetencijas.
Kursuose įgytas žinias pritaikysime savo pamokose, pasidalinsime su kolegomis.
Vijolė Glebauskienė, IT, ekonomikos ir verslumo mokytoja
Vaidutė Kleivienė, matematikos mokytoja
Bendrinti: