gim_virselis1

NEPAPRASTA KELIONĖ

Tuomet, kai įmonė „LTG Link“ gegužės 30 d. pakvietė švęsti traukiniautojų dieną, pirmą kartą pasiūlydama visiems vietinių maršrutų bilietams 90 proc. nuolaidą, net nekilo abejonių, kad Šėtos gimnazijos ketvirtokai tikrai keliaus! Juk šių mokslo metų kelionę po žinių šalį jie pradėjo simboliniu lūkesčių traukinuku.

Kaip vaikai laukė kelionės traukiniu! Juo buvo važiavę vos keli ketvirtokai. Kelionės maršrutas Kaunas-Vilnius. Tai buvo integruotos pasaulio pažinimo, dorinio ugdymo, fizinio ugdymo ir neformalaus švietimo būrelio „Noriu žinoti“ veiklos, kurių metu vaikai ne tik įtvirtino ir papildė dalykines žinias, bet ir ugdėsi pažinimo, kūrybiškumo, komunikavimo ir skaitmeninę kompetencijas. Vilniuje mokiniai apsilankė Aušros vartuose įsikūrusioje Švč. Mergelės Marijos, Gailestingumo Motinos, koplyčioje, apžiūrėjo Vilniaus universiteto, Prezidentūros, Valdovų rūmų, Katedros ir Šv. Onos bažnyčios pastatus bei sužinojo jų paskirtį, prisiminė nelengvus Lietuvos istorijos kelius. O nuo Gedimino pilies bokšto grožėjosi atsivėrusia sostinės panorama. Pažaidę Bernardinų sode ir pasistiprinę greito maisto restorane McDonald’s, vaikai laimingi keliavo namo.

Tai buvo įspūdžių, potyrių ir netikėtų atradimų kelionė!

Tądien Lietuvos traukiniais keliavo rekordinis keleivių skaičius – 22 tūkstančiai! Kaip smagu, kad ir mūsų ketvirtokai keliavo!

Pradinio ugdymo mokytoja Zinaida Kleivienė

Bendrinti: