Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

NETRADICINĖ BIOLOGIJOS PAMOKA

20191016_120928

Spalio 16 dieną III gimnazinės klasės mokiniai vyko į netradicinę biologijos pamoką „Cukriniai runkeliai, jų auginimas, trąšos, ligos ir perdirbimas“ Ingleby ūkyje. Gamybos vadovas Danas pasakojo,  kaip išgaunamas cukrus nuo cukrinių runkelių pasėjimo iki produkcijos, kurią perkame parduotuvėje. Mokiniai, kurie atidžiai klausė  Dano pasakojimo ir atsakė  į klausimus,  gavo puikius prizus – Ingleby ūkio atmintukus.  Iš ūkio administracinio pastato pamokos dalyviai  vyko į cukrinių runkelių lauką ir klausėsi pasakojimo apie jų  sėją, priežiūrą, kada, kodėl ir kokiomis trąšomis reikia tręšti, kaip yra nuimami ir išvežami į supirkimo punktus.

Dėkojame Ingridai ir Danui už šiltą priėmimą, informatyvią pamoką, nuoširdų bendravimą, skanias vaišes.

 

Biologijos mokytoja Vaida Klevinienė

 

Blog Attachment
Atgal